Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

2005 yılından bu yana saç ekimi ve diğer estetik alanlarında araştırmalar yapan merkezi İstanbul’da olan alanında bir çok tedavi ve tıbbi uygulama geliştirmiş olan merkezimiz bünyesinde bulundurduğu uzman ekibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Ameliyatlarımız uzman ekibimiz tarafından steril hastane ortamında gerçekleştirilmektedir.

İstinye Ünv. Liv Hospital

Havalimanında karşılama otele yerleştirme ve operasyon gerçekleşecek hastaneye transferinizi en iyi şekilde sağlanmaktadır..

Mercedes Vito

Operasyon öncesi ve sonrasında rahat edebileceğiniz 5 yıldızlı otellerde konaklama sağlıyoruz.

Shereton, Double Tree ve Marriot

Turk Hair Instutite Uluslararası standartlarındaki bilimsel çalışmaları, saç ekimi işlemi ve bakım hizmetinin tüm alanlarında uygulayarak uluslararası arenada klinik verilerle yarışan bir klinik olmayı hedefler. Birincil politikalarımızda Etik değerlere bağlı, sosyal sorumluluğun bilincinde ve güvenilir bir hizmet sunmak

Misyon/Vizyon

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında klinik bulguları takip eden ve yeni tedavi metodlarına öncülük eden bir klinik olma sürecindeyiz. Yurtiçi ve Yurtdışıda tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit sağlık ve bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikeri ve tüm beklentilerinin karşıladığı klinik zincirini oluşturuyoruz.

Hemen ücretsiz danışmanlık alın.

2005 yılından bu yana saç ekimi ve diğer estetik alanlarında araştırmalar yapan merkezi İstanbul’da olan alanında bir çok tedavi ve tıbbi uygulama geliştirmiş olan merkezimiz bünyesinde bulundurduğu 3 uzman ekibimizle hizmet vermeye devam etmektedir.
İletişim