Skip to content Skip to footer

Saç Ekimi

Saç ekimi en temelde bir doku naklidir. Saç ekimi köklerin yoğun olduğu genetik olarak dökülmemeye kodlanmış enseden (donör bölge) alınarak seyrek bölgelere nakledilme işlemidir. İhtiyaca bağlı olarak göğüs ve sakaldanda kök alımı gerçekleştirilebilir.

Günümüzde pek çok insan genetik, stres ve daha farklı sebeplerle saç dökülmesiyle karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durum insanlarda psikolojik ve duygusal anlamda kötü etkilere sebep olabilmektedir.

Bunun için saç ekimi profesyonel bir ekiple en hızlı doğal ve kesin sonuç verecek bir operasyondur. Saç ekimi diğer operasyonlar gibi olmayıp bir sonraki gün gündelik hayata dönülebilmektedir. Kısa ve kolay bir operasyon sonrasında eski sağlıklı saçlarınıza kavuşabilir, psikolojik olarak daha genç ve mutlu bir görünüme sahip olabilirsiniz.

2005 yılından bu yana saç ekimi ve diğer estetik alanlarında araştırmalar yapan merkezi İstanbul’da olan alanında bir çok tedavi ve tıbbi uygulama geliştirmiş olan merkezimiz bünyesinde bulundurduğu 3 uzman ekibimizle hizmet vermeye devam etmektedir.
İletişim