Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

S.S.S.

Saç ekimi nasıl yapılır?.

Saç ekimi teknolojisinin gelişmesiyle birlikte, saç ektirme şekilleri de değişti ve çeşitlendi. Günümüzde FUT, Fue Saç ekimi ve Choi dhı saç ekimi olmak suretiyle pek oldukça saç ekim yöntemi bulunmakta. Ana hatları ile saç ekimi; bireyin donör bölgesinden alınacak greftlerin, belirlenen alanlara ekilmesi işlemidir. Artık saç ekimi, Uzmanlarımız tarafınca geliştirilen; Lazer destekli DHI Pro saç ekimi yardımıyla acısız, ağrısız ve iğnesiz olarak konforlu bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Genellikle karşılaştığımız sorulardan ağırlıklı olarak tırsaşsız saç ekiminin mümkün olup olmadığı geliyor. Turk Hair Institute’nin geliştirdiği teknoloji ile farklı yöntemler ile saç tıraşlamadan saç ekimi yapılabiliyor. Tabii ki bu durum için bazi kriterler bulunmaktadır. Saçınızın belli bir uzunlukta olması gerekir ve donör bölgenizin durumu uygun olması gerekir

Saç ekim tutarları belli kriterlere gore şekillenir. Öncelikle hangi yöntemi yaptıracağınız çok mühim. Tıraşsız saç ekimi fiyatı ile Fue Saç ekimi fiyatı içinde ayrım bulunması çok doğaldır. Yine yöresel saç ekimi fiyatı ile bütün saça yapılacak saç ektirme fiyatı değişiklik gösterecektir. Bunun en mühim nedeni, ekilecek greft sayısının değişmesidir.

Donör bölgesinde yeterli greft sayısı olmayan kişiler için en son teknoloji saç ekimi yöntemleri sayesinde saç ekimi yapılabilir. Eğer kişinin ense bölümünde yeterli greft yoksa sakaldan saç ekimi, gögüs kıllarından saç ekimi ya da özellikle göğüs kıllarından saç ekimi yaptırabilir. Fakat burada en önemli kriter vücut kıllarının ekim kriterlerine uygun olup olmamasıdır.

Herkes için önemli olan tedavi öncesi ve sonrası hizmet kalitesi

Saç ekimi yaptırmak isteyen bireylerin en dikkat ettikleri konu sağlık merkezinin ve işlemlerin kaliteli olması beraberinde ise fiyat performansıdır. Bunun dışında konfor ayrıcalıkları dahilinde konaklama ve VIP transfer hizmetleridir. Burada sizlere verebileceğimiz en önemli tavsiye, Saç ekim işlemine başlamadan hangi bölgede olursanız olun kendi sınırlarınızın içerisinde bağlı kalmayın. Sağlık merkezinin işlem tecrübesi, hijyenik ortamı ve hasta görüşleri çok önemlidir.

Başka bir sorunuz mu var?

2005 yılından bu yana saç ekimi ve diğer estetik alanlarında araştırmalar yapan merkezi İstanbul’da olan alanında bir çok tedavi ve tıbbi uygulama geliştirmiş olan merkezimiz bünyesinde bulundurduğu 3 uzman ekibimizle hizmet vermeye devam etmektedir.
İletişim